kültür taşı

Kültür Taşı Nasıl Üretilir?

Dekoratif amaçlı kullanılan ve tamamen doğal bir görüntü sunan kültür taşı, profesyonel ellerde uzman el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Belirlenmiş kalıpların şeklini alan ve farklı renklerle hazırlanan tasarımlar, şık ve zarif görüntüsüyle hem işyerlerinde hem de evlerde değerlendirilmektedir.

Avrupa demir oksit organik pigmentlerin kullanılması ile hazırlanan kaliteli üretimler sayesinde, uzun yıllar kullanılmaktadır. Değişik renk ve şekiller altında farklı kalıplar üzerinden her mekana uygun olarak üretimi sağlanır ve doğal bir yapı oluşturur.

Kültür Taşı Üretimi

Özel demiroksit inorganik pigmentler ile, çimento ve özel teknikler eşliğinde hazırlanan kültür taşı, uzman tasarımcıların ellerinde hayat bulmaktadır. İşin temelinde genelde el işçiliği yatar. Tamamen doğal ve gerçekçi bir etki yaratabilmek için mutlaka ince bir işçilik altında tasarımların yapılması gerekmektedir.

Moda olan trend dokuya sahip tasarımlar, spesifik renkler ile karıştırılarak özel kalıplar eşliğinde kullanılır hale getirilmektedir. Bütün bu etmenler ele alınarak profesyonel düzeyde tasarımı gerçekleştirilen kültür taşları, her mekana ayrı bir şıklık ve zarif bir görünüm getirmektedir.

Sağlıklı Yapı ile Özel Üretim Kültür Taşı

Kaliteli malzeme yapısı ile uzun ömürlü kültür taşı çeşitleri, sağlıklı yapısı ile konforlu bir kullanım imkanı tanımaktadır. Dekoratif amaçlı kafelerde, restoranlarda, bar ve birçok değişik iş sektöründün duvarlarında özel olarak değerlendiriliyor. Üstelik kolay temizlenebilir ve yalıtım özellikleri ile iç mekanınızın dengesini korur.

Karmaşık kalıpların şeklini alarak tasarımı gerçekleştirilen bu ürünler, farklı malzeme yapısıyla tamamen insan sağlığını koruyan yapı oluşturmaktadır. Tabii üretimi gerçekleştirilirken farklı şekiller ve boyutlar üzerinden hayata geçirilir. Böylece mekana uyum sağlayan ve göz yormayan güzel bir bütünlük sağlanmaktadır.

Özel Malzeme Yapısı ile Farklı Şekil Ve Modellerde Kültür Taşı Çeşitleri

Belirlenmiş olan kalıplara dökülerek üretimi sağlanan kültür taşı çeşitleri, her mekana uyumlu boyutlar altında hazırlanmaktadır. Ana maddesi çimento olan bu ürün farklı karışımlarla daha sağlıklı ve kaliteli bir yapım sunar.
Özel teknikler altında uzmanlar ile ele alınan tasarımlar, Avrupa demir oksit inorganik maddeler ile karıştırılarak daha gerçekçi ve dayanıklı ürünler oluşturur. Kullanılacak alana bağlı olarak özel yapı aldığında farklı renk kreasyonları ve modeller ile titiz bir el işçiliği üzerinden tasarımları sağlanır.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *